Склад экзаменацыйнай камісіі

   

                                                                      Склад экзаменацыйнай камісіі

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэго

рыя

 

П.І.І па бацьку

 2

чэрвеня

IX

беларуская мова

 

старшыня

Якаўчук Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Шыманчык С.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Бінкоўская К.Ф..

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

 

7 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Якаўчук Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Бінкевіч М.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Пясецкі А.М.

настаўнік

матэматыка

першая

 

9

чэрвеня

IX

руская мова

 

старшыня

Якаўчук Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Люшкевіч Н.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Мультан М.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

 

                                                      

                                                                             Склад экзаменацыйнай камісіі

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэго

рыя

 

П.І.І па бацьку

 1 чэрвеня

XІ

Матэматыка (проф.груп.)

старшыня

Філановіч С.П.

дырэктар школы

фізіка, інфарматыка

другая

члены камісіі:

Бінкевіч М.А.

 

настаўнік

матэматыка

першая

Пясецкі А.М.

 

настаўнік

матэматыка

першая

Белая В.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

 

1 чэрвеня

XІ

Руская мова (н.пр.група)

старшыня

Якаўчук Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Мультан М.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Люшкевіч Н.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Шыманчык С.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

 

3 чэрвеня

XІ

Руская мова

(проф.груп)

 

старшыня

Якаўчук Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Люшкевіч Н.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Мультан М.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Шыманчык С.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

 

3 чэрвеня

XІ

Матэматыка (н.пр.група)

старшыня

Філановіч С.П.

дырэктар школы

фізіка, інфарматыка

другая

члены камісіі:

Пясецкі А.М.

настаўнік

матэматыка

першая

Бінкевіч М.А.

настаўнік

матэматыка

першая

Белая В.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

 

6 чэрвеня

XІ

Нямецкая мова

 

старшыня

Філановіч С.П.

дырэктар школы

фізіка, інфарматыка

другая

члены камісіі:

Харужая І.Р.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Байбак Г.А.

настаўнік

нямецкая мова

без катэгорыі

Зайка І.І.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

             8 чэрвеня

XІ

гісторыя Беларусі

 

старшыня

Філановіч С.П.

дырэктар школы

фізіка, інфарматыка

другая

члены камісіі:

Малахаў С.Р.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Мультан М.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Шыманчык С.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

                             

                                                                              Склад экзаменацыйнай камісіі

для прыёма кваліфікацыйнага экзамену па вучэбнаму прадмету “Працоўнае навучанне”

па завяршэнні навучання і выхавання

на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2021/2022 навучальным годзе

 

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Навучальная установа

(або іншая арганізацыя)

Пасада

Кваліфіка

цыя

Кваліфіка

цыйная катэгорыя

Адукацыя

 

П.І.І па бацьку

XІ

Працоўнае навучанне

старшыня

Папека І.В.

ДУА “Цэнтр па забеспячэнні дзейнасці бюджэтных організацый Івацэвіцкага раёна”

загадчык цэнтра

інжынер-праграміст

 другая

вышэйшая

члены камісіі:

Шынкевіч І.У.

ДУА “Гошчаўская сярэдняя школа”

настаўнік,

 майстар ВН

працоўнае навучанне

першая

б/к

вышэйная

Філановіч С.П.

ДУА “Гошчаўская сярэдняя школа”

дырэктар школы

фізіка, інфарматыка

другая

вышэйная